PONIEDZIAŁEK
09.30 – Przyjęcie stromy, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
10.30 - Przyjęcie stromy, gabinet 212, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
10.30 - Przyjęcie stromy, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
11.00 - Wręczenie Nagrody Starosty w dziedzinie sportu, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
14.30 - Przyjęcie stromy, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
WTOREK
09.00 - Posiedzenie Rady Społecznej SPZOZ Szpitala im. J. Dietla w Krynicy-Zdroju, Krynica-Zdrój, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
10.00 - Sesja Rady Gminy Podegrodzie, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu
11.00 - Przyjęcie stromy, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
11.00 - Spotkanie, Muzeum Stara Wieś k. Krosna, udział: członek Zarządu Maria Ryba
11.30 - Przyjęcie stromy, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
12.30 - Uroczyste wręczenie Uczniom Szkół Ponadgimnazjalnych Stypendiów Starosty Nowosądeckiego, sala obrad, udział: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk
14.00 - Posiedzenie Komisji Zdrowia i Uzdrowisk RPN, sala konferencyjna, udział: członek Zarządu Maria Ryba
14.30 - XLII Sesja Rady Miejskiej w Krynicy Zdroju, sala konferencyjna MPGK w Krynicy Zdroju
15.00 - Posiedzenie Komisji Promocji Powiatu, Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Współpracy Międzynarodowej Rady Powiatu Nowosądeckiego, sala konferencyjna, udział: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk
15.45 - Posiedzenie Komisji Budżetowej RPN, sala konferencyjna, udział: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk
ŚRODA
08.30 - Przyjęcie stromy, gabinet 212, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
09.00 - Spotkanie, gabinet 212, udział: Zarząd
09.30 - Posiedzenie Zarządu, sala konferencyjna, udział: Zarząd
11.30 - Przyjęcie stromy, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
12.00 - Jubileusz Zespołu Folklorystycznego Ptoszkowioki, Zespół Szkół w Ptaszkowej, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
12.00 - Przyjęcie stromy, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
14.00 - XLIII Sesja Rady Gminy Gródek nad Dunajcem, sala konferencyjna Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem, udział: starosta Marek Pławiak
14.00 - Posiedzenie Komisji Mienia i Infrastruktury RPN, sala konferencyjna, udział: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk
CZWARTEK
09.00 - Przyjęcie stromy, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
09.00 - XXXV Sesja Rady Gminy Rytro, sala obrad UG Rytro
10.00 - Odsłonięcie pamiątkowej tablicy i poświęcenie wybudowanych obiektów sportowych, Szkoła w Siołkowej, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
10.00 - XLIV Sesja Rady Miasta i Gminy Piwniczna Zdrój, UG Piwniczna Zdrój
11.30 - Posiedzenie Klubu Radnych PiS, sala konferencyjna, udział: Zarząd
13.00 - Sesja RP, sala obrad, udział: Zarząd
15.30 - XLIV Sesja Rady Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, Dwór Starostów w Muszynie
PIĄTEK
08.30 - Przyjęcie stromy, gabinet 212, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
09.00 - Przyjęcie stromy, gabinet 212, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
10.00 - Przyjęcie stromy, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
11.00 - Uroczyste obchody Święta 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich, Rzeszów
13.00 - Posiedzenie Rady Nadzorczej Małopolskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych, ul. Nawojowska 4 Nowy Sącz
16.00 - Obchody święta górników i gazowników „Barbórka 2017”, Stara Zajezdnia ul. Św. Wawrzyńca 12 Kraków, udział: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk
18.00 - XVII Powiatowy Nocny Bieg Mikołajkowy, SP w Olszanie
SOBOTA
10.00 - Dzień Skupienia, Bazylika Św. Małgorzaty w Nowym Sączu
15.00 - Uroczystość z okazji 25-lecia Firmy Raj, CKiS im. Ady Sari w Starym Sączu, ul. Stefana Batorego 23
15.00 - Impreza „Andrzejki u św. Mikołaja”, GOK w Podegrodziu
NIEDZIELA
10.30 - Msza Święta w intencji poległych żołnierzy Wojska Polskiego „I Pułku Strzelców Podhalańskich”, Kościół Św. Małgorzaty w Nowym Sączu