Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Angielskie  wakacje w Piwnicznej

11 sierpnia 2017 r.

Letnie obozy z językiem angielskim stały się wakacyjną tradycją Domu Wczasów  Dziecięcych w Piwnicznej-Zdroju. Również w tym roku do Piwnicznej przyjechały dzieci, które chciały doskonalić swoje umiejętności językowe i jednocześnie wypoczywać.

Wśród  40-osobowej grupy była m.in. kilkuosobowa reprezentacja z Białowieży w Powiecie Hajnowskim, z którym współpracuje Powiat Nowosądecki. Dzieci, oprócz kilku godzin nauki języka angielskiego dzienne, miały też czas na wypoczynek i poznawanie naszego regionu.

- Świetnie bawiły się w Krynicy, gdzie mogły wyjechać gondolą na  Jaworzynę Krynicką czy zwiedzić Muzeum zabawek – mówi Urszula Janusz, dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej. – Były też w Rabkolandzie. W programie kolonii znalazły się także zajęcia na basenie, jazda konna, piesze wycieczki górskie oraz zielony kulig. Wieczory były pełne emocji i dobrej zabawy. Dla dzieci zawsze przygotowujemy dyskoteki, karaoke, festiwal młodych talentów.

Jest też Randka w ciemno, zajęcia plastyczne, malowanie na szkle, zajęcia sportowe, tenis, futbol i szachy. Uczestnicy kolonii spotkali się z Barbarą Paluchową - piwniczańską poetką, która podczas wieczoru poezji zaprezentowała swoją twórczość.

- Przez cały czas pobytu dzieci, placówka wypełniona była śmiechem i atmosferą przyjaźni, która połączyła ze sobą kolonistów – dodaje dyrektor Urszula Janusz. - W dniu wyjazdu, wszyscy uczestnicy zadeklarowali chęć przyjazdu na kolejny obóz.

(o)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...