Ankieta dla Organizacji Pozarządowych z powiatu nowosądeckiego

Szanowni Państwo!

Organizacje pozarządowe w życiu społeczeństwa pełnią niezwykle ważną rolę. Nie tylko aktywizują mieszkańców, ale również swą działalnością wypełniają obszary niedostępne dla władzy publicznej. Koncentrują się na najważniejszych dla obywateli sprawach. Realizują potrzeby mieszkańców w sposób efektywny i często znacznie mniej kosztowny niż instytucje publiczne.

Pojmując rolę samorządu powiatowego jako służebną wobec mieszkańców, chcemy udoskonalać i usprawniać współpracę administracji z organizacjami pozarządowymi. Chcielibyśmy również wspierać Państwa działalność nie tylko poprzez konkursy grantowe, ale również oferując wsparcie szkoleniowe i fachową pomoc. W tym celu przygotowaliśmy specjalną ankietę.

Można ją wypełnić elektronicznie, jest dostępna pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdX_tzRAcVS0WAGnam8LRiSIB3DZf0XKJyUCyAVA-D4zEe3rg/viewform?c=0&w=1

lub wydrukować i przesłać do Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu drogą pocztową na adres:
Starostwo Powiatowe, ul. Jagiellońska 33, 33-300 Nowy Sącz z dopiskiem „ANKIETA NGO”
albo drogą mailową: ngo@nowosadecki.pl.

Będziemy wdzięczni za odpowiedzi, od nich bowiem zależy nasza przyszła oferta dla Waszych organizacji.

W załączniku ankieta w wersji do wydrukowania i ręcznego wypełnienia.

Andrzej Zarych
dyrektor Biura Promocji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi