Aplikacja mobilna Sądeckie 4U

Aplikacja mobilna Sądeckie 4U - logo

SĄDECKIE 4U to bezpłatna aplikacja turystyczna pełniąca rolę informatora turystycznego, a także organizatora czasu wolnego. Dzięki niej zwiedzanie Sądecczyzny będzie nie tylko łatwiejsze, ale i efektywniejsze. W aplikacji znajdują się informacje o sądeckiej bazie noclegowej, gastronomicznej, atrakcjach turystycznych, zabytkach i większych imprezach kulturalnych na ziemi sądeckiej.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Z aplikacji można korzystać również w trybie offline, czyli bez konieczności połączenia z Internetem. Niezbędny jest jednak moduł GPS. Tryb online niezbędny jest jednak do aktualizacji baz danych w aplikacji.

W aplikacji znajduje się również praktyczny skaner kodów QR, którymi oznakowane są niektóre atrakcje na ziemi sądeckiej.

Aplikacja działa na smartfonach i tabletach z systemem Android - do pobrania ze sklepu GooglePlay:

Aplikacja działa na telefonachi tabletach z systemem iOS - do pobrania ze sklepu App Store: