Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Cena niższa o 200 tysięcy złotych!

4 października 2017 r.

Kilka atrakcyjnych działek w Krynicy-Zdroju po obniżonej cenie – to jedna z ofert Powiatu Nowosądeckiego. Zarząd Powiatu ponownie wystawia na sprzedaż kilka nieruchomości.

Cztery działki w Krynicy mają po około 9 arów. Ich cena została obniżona w stosunku od pierwszego przetargu o 26% i wynosi teraz od 144 do 150 tysięcy złotych. Przeznaczenie tych działek w miejscowym planie zagospodarowania to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług. Działki są położone niedaleko zbiegu ulic Czarny Potok i Kraszewskiego, około dwa kilometry od centrum miasta. To dobra inwestycja we wciąż rozwijającej się Krynicy. Każda z działek jest sprzedawana z udziałem w drodze wewnętrznej.

Ponownie ogłosiliśmy przetarg na sprzedaż budynku liceum w centrum Grybowa – mówi starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Rozstrzygnięcie odbędzie się 24 listopada. Obniżyliśmy cenę nieruchomości o 200 tysięcy złotych i mam nadzieję, że znajdą się chętni. To naprawdę atrakcyjny budynek i lokalizacja: trzy kondygnacje i ponad 1300 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej stwarzają całkiem  duże pole do popisu i dają możliwość różnego wykorzystania obiektu przez przyszłego właściciela.

Teraz cena wynosi 2,7 miliona złotych.

Powiat sprzedaje także obiekt w Starym Sączu, w którym mieścił się kiedyś Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury. Budynek jest położony w ścisłym centrum miasta, w bardzo dogodnej lokalizacji (ul. Daszyńskiego 18). Jego powierzchnia użytkowa to 312 m². Sprzedawany jest z udziałem w działce stanowiącej dojazd. Cena wywoławcza - 550 tysięcy złotych. Przetarg odbędzie się 13 października 2017 r.

Szczegóły na stronie http://www.bip.powiat.nowy-sacz.pl/przetargi/ lub pod numerem telefonu 18 41 41 856 i 18 41 41 857.

(olsz)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...