HOTEL CZARNY POTOK RESORT & SPA****

Hotel położony u podnóża Jaworzyny Krynickiej obejmuje 12 budynków, 237 pokoi i ekskluzywnych apartamentów. Wszystkie pokoje zaprojektowano w sposób idealnie harmonizujący nowoczesny design z wygodą oraz klimatem otoczenia. Trzy restauracje: „Jan Kiepura”, „Chopin” i „Regionalna” oraz „Chata Góralska” oferują kuchnię polską i europejską. Największe multimedialne centrum konferencyjne w regionie obejmujące 9 sal, klub biznesowy JW, klub muzyczny Nikifor i amfiteatr na 1000 osób jest idealnym miejscem do organizacji spotkań biznesowych czy eventów. Cztery zintegrowane poziomy SPA oferują: basen, Łaźnie Zdrojowe, 11 gabinetów spa, zajęcia w centrum cardio&fitness i jacuzzi. Klub dla dzieci wyposażony jest m.in. w basen wypełniony piłeczkami oraz labirynt z tunelami.
33-380 Krynica-Zdrój
Czarny Potok 65