9 lutego 2010 .
Protokół z posiedzenia JuryIV Powiatowego Konkursu Plastycznego „Żywioły - Ogień"pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki...
Protokół z posiedzenia Jury
IV Powiatowego Konkursu Plastycznego „Żywioły - Ogień"
pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki
Jury w składzie:
mgr Małgorzata Tarsa - Bielak - Plastyk - Internat Międzyszkolny w Starym Sączu
mgr Renata Setlik - Plastyk - PMDK Stary Sącz
mgr Andrzej Długosz - Muzeum Regionalne w Starym Sączu, kustosz i kolekcjoner sztuki
mgr Zbigniew Abram - artysta plastyk
w dniu 02.02.2010r. po obejrzeniu nadesłanych na adres Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu prac konkursowych postanowiło przyznać:
W kategorii wiekowej 4 - 7 lat nagrody:
Nagrodę Starosty- Kamila Krupa - lat 5 - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
I miejsceEliza Gładyś - lat 5 - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
II miejsca
Natalia Pasiut - lat 5 - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Mikołaj Stępka - lat 7 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Dawid Babuśka - lat 7 - Szkoła Podstawowa w Brzynie
III miejsca
Kacper Warzecha - lat 6 - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Anna Lis - lat 7 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Wiktoria Klag - lat 7 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Potoku
Wyróżnienia:
Jakub Warzecha - lat 6 - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Krzysztof Kudłacz - lat 6 - Szkoła Podstawowa w Gołkowicach
Jolanta Bieryt - lat 7 - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Obidzy
Anastazja Chyclak - lat 6 - Szkoła Podstawowa w Brzynie
Tomasz Kozik - lat 7 - Szkoła Podstawowa w Brzynie
W kategorii wiekowej 8 - 11 lat nagrody:
I miejsceKinga Rucka - lat 11 - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krynicy Zdroju
II miejsca
Magda Radzik - lat 11 - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Grybowie
Anna Gałysa - lat 11 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
III miejsca
Michał Poręba - lat 10 - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Nowym Sączu
Ewa Gołąb - lat 11 - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Mateusz Piekarczyk - lat 11 - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowym Sączu
Wyróżnienia:
Krzysztof Pelc - lat 10 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Kamil Migacz - lat 11 - Zespół Szkół Podstawowo- Gimnazjalnych w Podegrodziu
Małgorzata Wygoda - lat 10 - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowym Sączu
Aneta Filip - lat 10 - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Grybowie
Norbert Majcher - lat 10 - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Nowym Sączu
Natalia Szmigielska - lat 10 - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Nowym Sączu
Marlena Mółka - lat 10 - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowym Sączu
Daniel Tubek - lat 11 - Szkoła Podstawowa w Wojnarowej
Aleksandra Petryla - lat 11 - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krynicy Zdroju
Maciej Grydyk - lat 8 - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Nowym Sączu
Olga Bieńkowska - lat 8 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Gabriela Węgrzyn - lat 11 - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krynicy - Zdroju
W kategorii wiekowej 12 - 15 lat nagrody:
I miejscePaulina Nawara - lat 12 - Szkoła Podstawowa w Tabaszowej
II miejsca
Aleksandra Piętka - lat 15 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Małgorzata Postrożny - lat 13 - Gimnazjum Prywatne w Starym Sączu
Dagmara Hasior - lat 13 - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu.
III miejsca
Karolina Gołyźniak - lat 14 - Gimnazjum w Ptaszkowej
Sylwia Rams - lat - 15 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Wyróżnienia:
Aleksandra Stawiarska - lat 12 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Kamil Basta - lat 14 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Dominika Szarek - lat 13 - Publiczne Gimnazjum w Łabowej
Maria Kulig - lat 15 - Gimnazjum Publiczne w Piwnicznej Zdroju
Daniel Chełminiak - lat 13 - Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Królowej Górnej
Katarzyna Kurowska - lat 13 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Justyna Biel - lat 14 - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Łukasz Pietrzak - lat 13 - Prywatne Gimnazjum w Starym Sączu
Katarzyna Cięciwa - lat 15 - Gimnazjum Nr 2 w Nowym Sączu
Wioletta Kocot - lat 12 - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Muszynie
Piotr Ogorzały - lat 14 - Zespół Szkół w Barcicach
Karolina Baliczek - lat 15 - Gimnazjum Nr 2 w Nowym Sączu
W kategorii wiekowej 16 - 21 lat nagrody:
Nagrodę Starosty- Natalia Obrzud - lat 17 - Zespół Szkół Nr 3 w Nowym Sączu
I miejsceKatarzyna Majocha - lat 17 - Zespół Szkół Nr 3 w Nowym Sączu
II miejsca
Patrycja Myrda - lat 17 - II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Sączu
Dominika Fedko - lat 17 - II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Sączu
III miejsca
Przemysław Wideł - lat 17 - Zespół Szkół Nr 3 w Nowym Sączu
Justyna Ziajkowicz - lat 17 - Zespół Szkół Zawodowych im. W. Orkana w Starym Sączu
Wyróżnienie:
Sylwia Michalik - lat 17 - Zespół Szkół Nr 3 w Nowym Sączu
Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w czwartek11 lutego 2010 r. o godz.12.30w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Starym Sączu.
Opracowanie:BS