Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Konkurs dla entuzjastów rowerowych wycieczek

9 sierpnia 2017 r.

Do 17 września można nadsyłać prace na pierwszą edycję konkursu pt. "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie małopolskim". Autorzy dwóch najlepszych propozycji otrzymają nagrody o łącznej wartości 1500 zł.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców Małopolski od 15. roku życia. To propozycja dla entuzjastów dwóch kółek, którzy nie wyobrażają sobie życia bez roweru. Powinni przekonać jurorów, że ulubiona trasa, którą pokonują, ma w sobie coś wyjątkowego. Co istotne, oceniana będzie nie sama trasa, ale sposób, w jaki zostanie przedstawiona.

Proponowane formy pracy to: mapa z opisem, tekst do dwóch stron A4 w formacie doc lub pdf, zdjęcia lub materiał filmowy. Przedstawione trasy powinny znajdować się w większości w obrębie województwa małopolskiego. Konkurs nie ogranicza się wyłącznie do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych. Tematem pracy może być dowolna, ulubiona trasa autora. Prace mogą być napisane w języku polskim lub angielskim.

Propozycje konkursowe można przesyłać na adres mailowy: konkurs@clicktrans.pl. W temacie maila należy wpisać: Moja trasa rowerowa".

(szel)

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...