Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Mikołaje na motocyklach pod patronatem starosty

20 listopada 2017 r.

Starosta nowosądecki Marek Pławiak objął honorowy patronat nad akcją "Motomikołaje 2017", organizowaną przez Forum Sądeckich Motocyklistów "Motosacz.pl" oraz Towarzystwo Motocyklowe "Sokół".

Motomikołaje to coroczna akcja, mająca na celu wsparcie najbardziej potrzebujących w regionie. Raz w roku, przed świętami Bożego Narodzenia, motocykliści ściągają skóry i kombinezony i w przebraniach mikołajów, elfów i skrzatów wyjeżdżają w teren ze świątecznymi podarkami.

Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, czy słodyczy i dostarczaniu ich tym, którzy na prezenty nie mogą liczyć. Mikołaje na motocyklach odwiedzają najbiedniejsze dzieci, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka i domy pomocy społecznej, by choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieci, chorych i samotnych.

Motomikołaje dotąd nie zawiedli się na sądeczanach, którzy wsparli ich akcję. W 2015 r. rozdali ponad 1600, a w roku 2016 przeszło 2000 paczek!

Szczegóły akcji na stronie motosacz.pl.

(szel)

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...