Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Mistrzowski pas dla starosty

20 marca 2017 r.

 

W hali sportowej przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu odbyła się Gala Boksu Zawodowego Jaw Trans Boxing Night. W sportowym wydarzeniu, zorganizowanym przez Golden Team Nowy Sącz wziął udział starosta nowosądecki Marek Pławiak, sprawujący honorowy patronat nad tą imprezą. Obecni też byli wicestarosta Antoni Koszyk oraz członkowie Zarządu Powiatu Franciszek Kantor i Marian Ryba.

Rozegrano osiem walk olimpijskich i dwie zawodowe. Na ringu zdecydowanie dominowali podopieczni Jerzego Galary. W głównej walce Gali Daniel Bociański (7-0 2 KO) pokonał Białorusina Rusłana Rodziwicza (14-21 14 KO). Wcześniej Krzysztof Twardowski (2-0 2 KO) w ciągu dwóch minut wyeliminował z gry Artsioma Hurbo (4-28-1 3 KO).

Podczas Gali, dofinansowanej przez Powiat Nowosądecki, staroście Markowi Pławiakowi wręczono Mistrzowski Pas Bokserski. Doceniono w ten sposób jego działania na rzecz rozwoju sportu w regionie.

(szel)

Paweł Szeliga

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...