Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Młodzi recytowali

10 marca 2017 r.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej odbyły się eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Jury, w skład którego weszli: Jacek Milczanowski, Małgorzata Mikulska, Aleksander Smaga, po wysłuchaniu wszystkich uczestników, postanowiło przyznać następujące nagrody:

W kategorii „Teatr jednego aktora” – I miejsce Paulina Zięba z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu; II – Klaudia Butas z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu; III – Katarzyna Ligęza z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju;

W kategorii „Poezja śpiewana” nie przyznano I, II i III miejsca. Wyróżnienie otrzymała Ewelina Syjud z Zespołu Szkół w Łącku;

W kategorii „Turniej recytatorski” – I miejsce Mateusz Nowak z Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie; II – Maria Morańda z Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie; III – Katarzyna Gruca i Jakub Lachur z Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie. Wyróżnienie – Antoni Lorek z Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie.

W kategorii „Wywiedzione ze słowa” – I miejsce Katarzyna Marczyk z Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie. Wyróżnienie otrzymał Piotr Pyrdoł z Zespołu Szkół w Łącku.

Do eliminacji rejonowych zakwalifikowali się: Paulina Zięba, Klaudia Butas, Ewelina Syjud, Mateusz Nowak i Katarzyna Marczyk.

(olsz)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...