Obchody jubileuszu 40 lat Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego – wystawa fotograficzna

Jubileusz Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego jest organizowany co 5 lat i stanowi okazję do podsumowania działalności statutowej:
• Poprzez organizację tego rodzaju uroczystości chcemy prezentować dorobek mieszkańców powiatu nowosądeckiego, ich poziom artystyczny, promować w swojej fotografii piękno naszej ziemi.
• Organizując tego typu wydarzenie chcemy również zainteresować osoby pasjonujące się fotografią naszą działalnością (wystawa zaprezentowana zostanie w galeriach małopolski gdzie średnia ilość osób odwiedzających w czasie trwania wystawy to 100osób, dane te pochodzą z statystyk prowadzonych przez instytucje wystawiennicze)
• Prezentując swoje prace chcemy również przedstawić turystom i kuracjuszom przybywającym na nasz teren inne walory kulturowe naszego powiatu. Na wystawę zostaną zaproszeni przedstawiciele władz lokalnych - co podniesie rangę wydarzenia, przedstawiciele Fotoklubu RP z Warszawy, oraz zaprzyjaźnionych fotoklubów z Małopolski.
• Wydając monografię fotograficzną chcemy zaprezentować naszą twórczość i promować Sądecczyznę nie tylko na terenie powiatu ale również na terenie kraju i zagranicy.

Uroczystego wręczenie odznaczeń oraz wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 29.09.2018 (sobota) w Galerii Siedlisko w Centrum Kultury w Krynicy – Zdrój ul. Piłsudskiego 19 Krynica - Zdrój.

Kontakt: Krynickie Towarzystwo Fotograficzne
33-380 Krynica- Zdrój ul.: Kraszewskiego 142