POKOJE GOŚCINNE W SĄDECKIM BARTNIKU

Pokoje Gościnne obejmują łącznie 50 miejsc noclegowych i są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, klimatyzację oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Na terenie Gospodarstwa Pasiecznego „Sądecki Bartnik” posiłki serwuje restauracja „Bartna Chata” specjalizująca się w potrawach miodowych i domowej kuchni. Ponadto działa tu Skansen i Muzeum Pszczelarstwa, a dla Gości organizowane są wykłady na temat produktów pszczelich, warsztaty pszczelarskie, prelekcje, dyskusje i degustacje „miodowe”, a także animacje dla dzieci i dorosłych, przejażdżki wozem konnym, kuligi, ogniska oraz spotkania integracyjne. Dla najmłodszych jest plac zabaw zwany „Pszczelą Wioską” oraz zwierzyniec.
33-331 Stróże
Stróże 235