Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Pomagasz innym? Wystartuj w konkursie i sięgnij po nagrodę

9 maja 2017 r.

 

15 maja upływa termin składania wniosków do konkursu na Inicjatywę i Wolontariusza Roku. Kolejny raz ogłosił go Powiat Nowosądecki. O nagrody mogą się starać organizacje pozarządowe i osoby w nich działające.

- Przez ten konkurs chcemy uhonorować osoby i organizacje, które w poprzednim roku były szczególnie aktywne w działaniach na rzecz innych, promować takie postawy i dziękować za pracę - mówi starosta nowosądecki Marek Pławiak. - Wniosek o wyróżnienie może złożyć każdy mieszkaniec, instytucja czy stowarzyszenie. Trzeba tylko solidnie umotywować zgłoszenie.

Czas na składanie wniosków o nagrody upływa 15 maja. Po tym czasie trafiają one pod obrady specjalnej Kapituły i są zatwierdzane przez Zarząd Powiatu. Nagrody można zdobyć w trzech kategoriach: Najlepsza Inicjatywa Roku, Wolontariusz Roku i Młody Wolontariusz Roku. Oprócz tego jest przyznawana Nagroda Specjalna Starosty Nowosądeckiego, która jest formą docenienia osób szczególnie zasłużonych w działalności organizacji pozarządowych.

- Nagrody mają wymiar nie tylko honorowy, ale również finansowy – dodaje starosta Pławiak. – Zazwyczaj jest to tysiąc złotych.

Wnioski należy składać w Kancelarii Administracyjnej Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu lub przesłać na adres Starostwa: ul. Jagiellońska 33, 33-300 Nowy Sącz. Szczegóły znajdują się w zakładce „Organizacje pozarządowe” powiatowej strony internetowej (www.nowosadecki.pl).

(szel)

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...