Posiedzenie Komisji Budżetowej RPN

23.03.2017 r.

W czwartek 23 marca 2017 roku o godz. 15:30 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 201) odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowej RPN

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku obrad.
        2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji.
        3. Zapoznanie się z sytuacją finansową Powiatowego Urzędu Pracy oraz projektami wspierającymi tworzenie nowych miejsc pracy na terenie Powiatu Nowosądeckiego.
        4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie hipoteki na nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Nowosądeckiego.
        5. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmian w budżecie Powiatu Nowosądeckiego na 2017 rok oraz zmian w Uchwale Budżetowej Powiatu Nowosądeckiego na 2017 rok.
        6. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Nowosądeckiego.
        7. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
        8. Zamknięcie posiedzenia.