Posiedzenie Komisji Edukacji RPN

14 lutego 2017 r.

We wtorek 14 lutego 2017 roku o godz. 15:30 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji RPN

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
  2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia komisji Edukacji Rady Powiatu Nowosądeckiego.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie ustalenia i rozliczenia dotacji z budżetu powiatu dla szkół niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych, placówek niepublicznych oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystania.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie projektu dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych do nowego ustroju szkolnego w prowadzonego ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe oraz ustalenia sieci szkół ponadpodstawowych, dla których Powiat Nowosądecki jest organem prowadzącym.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zamiaru likwidacji Centrum Kształcenia Praktycznego w Nawojowej.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany siedziby filii Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Sączu.
  7. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
  8. Zamknięcie posiedzenia.