Posiedzenie Komisji Mienia i Infrastruktury RPN

18.05.2017 r.

W czwartek 18 maja 2017 roku o godz. 13:30 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Mienia i Infrastruktury  RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
  2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji Mienia i Infrastruktury Rady Powiatu Nowosądeckiego.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany Uchwały nr 220/XXII/17 Rady Powiatu Nowosądeckiego z dnia 24 marca 2017 r. w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie hipoteki na nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Nowosądeckiego.
  4. Informacja z działalności za 2016 rok Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Nowym Sączu.
  5. Zapoznanie się z informacjami na temat:
  • remontów i inwestycji na drogach powiatowych w 2017 r.,
  • przebiegu akcji zimowej na drogach powiatowych,
  • remontów bieżących na drogach powiatowych po sezonie zimowym oraz planowanych inwestycjach na w/w drogach,
  • przetargów dotyczących infrastruktury powiatu oraz złożonych wniosków dotyczących pozyskiwania środków z UE i innych źródeł zewnętrznych.

6. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

7.Zamknięcie posiedzenia.