Posiedzenie Komisji Ochrony Środwiska, Rolnictwa i Lesnictwa RPN

30.08.2017 r.

W środę 30 sierpnia 2017 roku o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa
i Leśnictwa Rady Powiatu Nowosądeckiego.
3. Informacja o stanie środowiska na terenie Powiatu Nowosądeckiego w 2016 roku.
4. Sprawozdanie z wykonania  planu pracy Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa
i Leśnictwa na rok 2016.
5. Informacja o realizacji „Programu usuwania odpadów zawierających azbest z terenu Powiatu Nowosądeckiego”.
6. Rozpatrzenie wniosku Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Nowym Sączu                 o zmianę Uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego Nr 429/XLIII/06 z dnia 20 lipca  2006 roku w sprawie zakazu używania jednostek pływających z napędem spalinowym na Jeziorze Rożnowskim.
7. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
8. Zamknięcie posiedzenia.