Posiedzenie Komisji Polityki Społecznej RPN

27.02.2018 r.

We wtorek 2 7 lutego 2018 roku o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu sala konferencyjna (p. 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Polityki Społecznej RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
  2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji Polityki Społecznej Rady Powiatu Nowosądeckiego.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie przyjęcia apelu poparcia dla inicjatywy ponownej lokalizacji jednostki wojskowej w Nowym Sączu odwołującej się do tradycji 1 Pułku Strzelców Podhalańskich.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie przyjęcia Programu Rozwoju Powiatu Nowosądeckiego do roku 2020.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie uchwalenia „Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego dla Miasta Nowego Sącza oraz Powiatu Nowosądeckiego na lata 2018 -2020”.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany uchwały nr 240/XXIV/17 Rady Powiatu Nowosądeckiego z dnia 22 czerwca 2017 roku w sprawie określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub części, łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstępowania od ustalania opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej od dnia umieszczenia dziecka w pieczy zastępczej.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zatwierdzenia planu finansowego podziału środków PFRON przeznaczonych na realizację zadań na rzecz osób niepełnosprawnych w Powiecie Nowosądeckim w 2018r.
  8. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
  9. Zamknięcie posiedzenia.