Posiedzenie Komisji Polityki Społecznej RPN

21.03.2017 r.

We wtorek 21 marca 2017 roku o godz. 13:30 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Polityki Społecznej RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
    2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji Polityki Społecznej Rady Powiatu Nowosądeckiego.
    3. Zapoznanie się z informacją Powiatowego Urzędu Pracy dla PN na temat bezrobocia na terenie Powiatu Nowosądeckiego
    4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zatwierdzenia planu finansowego podziału środków PFRON przeznaczonych na realizację zadań na rzecz osób niepełnosprawnych w Powiecie Nowosądeckim w 2017 r.
    5. Przyjęcie informacji z działalności za 2016 rok:

• Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie;
  • Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach;
  • Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Zbyszycach;
  • Domu Pomocy Społecznej w Klęczanach;
  • Domu Pomocy Społecznej w Muszynie;
  • Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Muszynie.

6. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

7. Zamknięcie posiedzenia.