Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Powiat sprzedaje swoje nieruchomości!

10 sierpnia 2017 r.

Dwa budynki w bardzo atrakcyjnej lokalizacji i kilka działek przy jednej z głównych dróg w Krynicy-Zdroju – to nieruchomości, które wystawił właśnie do sprzedaży Powiat Nowosądecki.

Jedną z nich jest budynek Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie, znajdujący się w samym centrum miasta. Trzy kondygnacje i ponad 1300 m² powierzchni użytkowej stwarzają całkiem  duże pole do popisu i dają możliwość różnego wykorzystania obiektu przez przyszłego właściciela.

- Drugi budynek to obiekt, w którym mieścił się kiedyś Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu – mówi starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Jest położony w ścisłym centrum miasta, w bardzo dogodnej lokalizacji.

Budynek znajduje się przy ul. Daszyńskiego 18. Został wybudowany w 1854 r. Ma powierzchnię użytkową 312 m². Sprzedawany jest z udziałem w działce stanowiącej dojazd. Zainteresowani powinni wpłacić wadium do 9 października 2017 r. Termin przetargu wyznaczono na 13 października 2017 r.

- Sprzedajemy również atrakcyjne działki budowlane w Krynicy – Zdroju – dodaje wicestarosta Antoni Koszyk. – Ich cena została obniżona, więc chętnych nie powinno brakować. Działki są położone niedaleko zbiegu ulic Czarny Potok i Kraszewskiego, około dwa kilometry od centrum miasta. To dobra inwestycja we wciąż rozwijającej się Krynicy.

Każda z działek jest sprzedawana z udziałem w drodze wewnętrznej. Procedura drugiego przetargu jest w trakcie. Dotychczasowa cena wywoławcza będzie obniżona.

Szczegóły na stronie http://www.bip.powiat.nowy-sacz.pl/przetargi/ lub pod numerem telefonu 18 41 41 856 i 18 41 41 857.

(olsz)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...