Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Starosta chojnicki dziękuje nam za pomoc

5 października 2017 r.

Zarząd i Rada Powiatu Nowosądeckiego wsparły finansowo Powiat Chojnicki, którego mieszkańcy ucierpieli podczas sierpniowej nawałnicy. Dzisiaj starosta nowosądecki Marek Pławiak otrzymał list, w którym starosta chojnicki Stanisław Skaja podziękował za pomoc.

- Powiat chojnicki został najbardziej poszkodowany podczas nawałnicy, która przeszła nad Pomorzem – mówi starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Podjęliśmy decyzję o wsparciu mieszkańców tego powiatu i przeznaczyliśmy 20 tysięcy złotych. Sądecczyzna też była wielokrotnie doświadczana przez kataklizmy, szczególnie powodzie, i wtedy również płynęła do nas pomoc z różnych stron Polski i za granicy.

W liście skierowanym do starosty nowosądeckiego czytamy m.in.: „Mieszkańcy i władze Powiatu Chojnickiego składają serdeczne podziękowania za pomoc finansową, jakiej Państwa Samorząd udzielił nam na usuwanie skutków nawałnicy, która spustoszyła nasze tereny 11 sierpnia 2017 r. Rozmiar tragedii i strat jest ogromny, ale nie zostaliśmy z tym sami. Odzew na nasz apel o pomoc jest ogromny. Solidarność braci samorządowej jest wzruszająca i daje nam nadzieję na przyszłość. Nigdy nie zapomnimy dobra, jakiego doświadczyliśmy po tych trudnych wydarzeniach i pomocy, jakiej Państwo nam udzielili”.

(olsz)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...