Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Świąteczne spotkanie z wojewodą

19 grudnia 2017 r.

W sądeckiej delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się spotkanie wigilijne pracowników z wojewodą małopolskim Piotrem Ćwikiem. Nie zabrakło na nim starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka.

Gości powitała Małgorzata Mordarska-Duda – kierownik delegatury.

Wojewoda pogratulował dobrej pracy i zapewnił o wsparciu z jego strony. Życzył także ciepłych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Życzenia składali również posłowie i starostowie, a harcerze podzielili się Światełkiem Betlejemskim ze wszystkimi zgromadzonymi.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. posłanka Barbara Bartuś, poseł Józef Leśniak, starosta nowosądecki Marek Pławiak, starosta gorlicki Karol Górski i limanowski – Jan Puchała oraz zastępca prezydenta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż. Nie zabrakło kierownictwa MUW w Krakowie, Marty Mordarskiej – szefowej małopolskiego PFRON, wójtów i burmistrzów, służb mundurowych oraz oczywiście pracowników sądeckiej delegatury.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...