Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Święto Rolniczo-Handlowej Spółdzielni Pracy

21 kwietnia 2017 r.

Dzisiaj rozpoczął się 10. Dzień otwarty w Rolniczo-Handlowej Spółdzielni Pracy w Nowym Sączu. Jubileuszowa impreza przyciągnęła wielu rolników i hodowców bydła, którzy na co dzień korzystają z oferowanych przez spółdzielnię produktów.

- Gratuluję tak dynamicznego rozwoju – mówił starosta Marek Pławiak. – Spółdzielnia działa na naszym rynku od ponad 50 lat i cały czas przybywa jej kontrahentów. To wynik dobrego zarządzania i pracy załogi. Gratuluję i życzę dalszego rozwoju.

Rolniczo-Handlowa Spółdzielnia Pracy w Nowym Sączu od ponad 50 lat działa na rynku. Od początku związana jest z rolnictwem i spółdzielczością rolniczą, zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w środki do produkcji rolnej. Prowadzi działalność handlową: hurtową i detaliczną w siedmiu palcówkach na terenie Nowego Sącza. Spółdzielnia ma podpisane umowy z wiodącymi producentami maszyn rolniczych i części zamiennych, urządzeń ogrodniczych, pasz i mieszanek paszowych pełnoporcjowych i uzupełniających, środków higieny udoju i opału. W swojej działalności firma stawia przede wszystkim na jakość oferowanych towarów, profesjonalną obsługę, solidność oraz fachowe doradztwo.

W dzisiejszym spotkaniu wzięli udział m.in.: starosta nowosądecki Marek Pławiak, Wojciech Kozak – członek Zarządu Województwa Małopolskiego, radny wojewódzki Stanisław Pasoń, radni powiatowi, prezes Zarządu RHSP w Nowym Sączu – Alicja Plata, a także rolnicy i hodowcy.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

Źródło: http://www.rhsp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=29

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...