Szkolenie z zakresu opracowywania wniosków o dofinansowanie działalności organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu opracowywania wniosków o dofinansowanie działalności organizacji pozarządowych w szczególności z budżetu samorządu, które odbędzie się 19 stycznia 2018 r. (piątek) od godz. 9.00 do 13.00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala obrad: 208).

Zapraszamy osoby, które w swoich organizacjach pozarządowych odpowiadają za przygotowanie oferty i rozliczanie projektów finansowanych przez samorząd.

W wyniku szkolenia uczestnicy nabędą wiedzę dotyczącą skutecznego ubiegania się o dofinansowanie, w tym m.in. podstawowe zasady pisania wniosków oraz przygotowania budżetu i harmonogramu projektu.

Szkolenie poprowadzi Pan Daniel Jachimowicz - prawnik, specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych z funduszy krajowych i zagranicznych na działalność NGO, wieloletni współpracownik Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW.

Zgłoszenia telefoniczne (18 41 41 807) lub pisemne (ngo@nowosadecki.pl) na szkolenie zawierające: ilość osób oraz nazwę danej organizacji przyjmowane są do 18 stycznia 2018 r. do godz. 12.00.

ZAPRASZAMY!