Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

U nas można już płacić kartą i telefonem!

28 grudnia 2017 r.

Od 2 stycznia 2018 r. w Wydziale Geodezji i Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu przy ul. Strzeleckiej 1 w Nowym Sączu można będzie zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

- Bierzemy udział w projekcie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej – mówi starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Chcemy wyjść naprzeciw klientom urzędu i wdrożyć płatności bezgotówkowe, które stają się coraz bardziej popularne. Większość mieszkańców Sądecczyzny posiada telefony komórkowe i karty płatnicze – będą mogli dokonywać wymaganych ustawowo opłat właśnie za ich pośrednictwem.

Zarząd Powiatu Nowosądeckiego, chcąc usprawnić pracę wydziałów Starostwa Powiatowego, wprowadza w nich nowe rozwiązania. Jednym z nich jest właśnie wprowadzenie bezgotówkowych płatności. Operacje płatnicze w Wydziale Geodezji i Wydziale Budownictwa nie będą obciążone żadną prowizją.

(olsz)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...