Wykaz błędów/braków formalnych w projektach złożonych w otwartych konkursach ofert ogłoszonych przez Zarząd Powiatu Nowosądeckiego na rok 2018

7 luty 2018 r.

Szanowni Państwo,
Prezesi Zarządów,
Członkowie Zarządów
Organizacji Pozarządowych
biorący udział w otwartym konkursie ofert ogłoszonym przez Zarząd Powiatu Nowosądeckiego

Zgodnie z § 8 Regulaminu określającego zasady przyznawania i rozliczania dotacji związanych z wykonywaniem zadań określonych ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie poniżej przedstawiamy wykaz ofert, które zawierają błędy/braki formalne w ofertach złożonych w otwartych konkursach ofert ogłoszonych przez Zarząd Powiatu Nowosądeckiego.
Ocena formalna dokonana została na podstawie kryteriów zawartych w „Karcie oceny formalnej projektu”, stanowiącej załącznik Nr 1 do niniejszego Regulaminu.

Uprzejmie przypominamy, iż oferty złożone po terminie, jak również oferty organizacji, które nie są statutowo uprawnione do realizacji danego zadania zostają odrzucone z przyczyn formalnych. Pozostałe błędy/braki formalne mogą zostać poprawione/uzupełnione w ciągu 5 dni roboczych od dnia ogłoszenia wykazu ofert zawierających błędy/braki formalne tj. od 8 lutego do 14 lutego. Jeżeli oferent nie poprawi/nie uzupełni błędów/braków formalnych w ciągu wskazanych 5 dni roboczych, oferta zostaje odrzucona z przyczyn formalnych. Oferty odrzucone ze względów formalnych nie są poddawane ocenie merytorycznej.

W razie wątpliwości w powyższej sprawie prosimy kontaktować się z pracownikiem Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu wskazanym w ogłoszeniu do kontaktu z Państwem.

Jednocześnie informujemy o kolejnych etapach otwartego konkursu ofert:
• ocena merytoryczna ofert przez komisje konkursowe – odbędzie się do 16 lutego br.,
• podjęcie decyzji przez Zarząd Powiatu o rozstrzygnięciu konkursu: wyborze ofert i przyznaniu bądź odmowie przyznania dotacji wraz z jej wysokością – ok. 28 lutego br.