XXVIII Zwyczajna Sesja Rady Powiatu Nowosądeckiego

30.11.2017

W czwartek 30 listopada 2017 roku o godz. 13:00  w Sali Obrad Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu odbędzie się XXVIII Zwyczajna Sesja Rady Powiatu Nowosądeckiego V Kadencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z XXVII Sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego.
4. Interpelacje radnych.
5. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu w okresie międzysesyjnym.
6. Informacja na temat przygotowań do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowosądeckiego w sezonie zimowym 2017/2018.
7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Nowosądeckiego oraz dyżurów aptek ogólnodostępnych w porze nocnej, w niedzielę, święta i inne dni wolne od pracy na terenie Krynicy-Zdroju, Miasta i Gminy Stary Sącz, Miasta Grybów oraz Gminy Grybów, w 2018 roku.
8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie Programu Współpracy Powiatu Nowosądeckiego z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2018.
9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmniejszenia wysokości opłat za wymianę prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego w związku z wprowadzeniem nazw ulic w miejscowości Tęgoborze.
10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany uchwały nr 262/XXVII/17 Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie ustalenia wysokości opłat na rok 2018 za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających na obszarach wodnych Powiatu Nowosądeckiego.
11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie wyboru biegłego rewidenta do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego Powiatu Nowosądeckiego za 2017 i 2018 rok.
12. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmian w budżecie Powiatu Nowosądeckiego na 2017 rok.
13. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Nowosądeckiego.
14. Oświadczenia, wolne wnioski.
15. Zamknięcie sesji.