Zmieńmy politykę wobec osób niepełnosprawnych - zapraszamy do udziału w debatach

Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych ogłasza nabór uczestników tematycznych debat konsultacyjnych, dotyczących dostosowania polityk publicznych w Polsce do postanowień Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych.

Debaty są organizowane w ramach realizacji projektu „Wdrażanie Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych – wspólna sprawa”. Odbędą się w Warszawie.

Czekamy na zgłoszenia osób posiadających wykształcenie wyższe i/lub wieloletnie doświadczenie w działalności w obszarach objętych tematyką debat, a także dobrą znajomość Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych oraz doświadczenie w przygotowaniu opracowań, opinii, artykułów, analiz itp.

Od uczestników debat oczekujemy, że zapoznają się z dostarczonymi im materiałami dotyczącymi przedmiotu debaty, w wyznaczonym terminie przed debatą wypełnią dostarczoną im ankietę/kwestionariusz opinii oraz wezmą czynny udział dyskusji podczas samej debaty. PFON podpisze z każdym z uczestników umowę zlecenie i za realizację zadań w ramach każdej debaty wypłaci uczestnikowi wynagrodzenie, a uczestnikom pochodzącym spoza Warszawy zwróci koszty przejazdu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej http://www.pfon.org/aktualnosci/zapytania-ofertowe/826-zmienmy-polityke-wobec-osob-niepelnosprawnych-zapraszamy-do-udzialu-w-debatach